Automobilių remontas – Apie mus

Savo veiklą įmonė pradėjo 1995.02.23 dieną nuo vienos automobilių atsarginių detalių parduotuvės Šiaulių mieste Serbentų gatvėje. Įmonė vadinosi TŪB „Autojoris“. Įmonės pagrindinė veikla buvo auto dalių, padangų, tepalų ir aksesuarų prekyba.

Nuo 1996.07.09 dienos įmonė pakeitė pavadinimą į UAB „Polingė“ ir užbaigus rekonstruoti pastatą buvo atidarytas autocentras Architektų gatvėje 1C, kur įsikūrė įmonės administracija, autoservisas, parduotuvė, sandėlis. Klientų patogumui parduotuvė ir sandėlis dirba ir sekmadieniais.

Pagrindinė įmonės veikla automobilių remontas, lengvųjų automobilių, mikroautobusų, džipų remontas, variklio ir generatoriaus diržų, vandens siurblių, sankabos keitimas ir remontas, kompiuterinė ratų geometrija, padangų montavimas, balansavimas, stabdžių remontas, žibintų reguliavimas, kompiuterinė automobilio diagnostika, paruošimas techninei apžiūrai, starterių, generatorių remontas, kablių montavimas. Mūsų servisuose suremontuoti automobiliai atitinka automobilių gamintojų bei Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijos nustatytus techninius reikalavimus kelių transporto priemonėms.

Mažmeninė ir didmeninė prekyba naujomis važiuoklės ir variklio dalimis visų markių automobiliams. Padangos, akumuliatoriai, tepalai ir jų priedai, filtrai, kosmetika, automobiliniai kabliai. Dauguma iš jų turi ISO 9001 ar ISO 9002 sertifikatus.

Bendrovėje dirbantys darbuotojai yra įgiję automobilių remonto ir techninės priežiūros bei ekonominius išsilavinimus,turintys didelę darbo patirti.Įmonės darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją, dalyvauja stažuotėse ir kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Nuo 2012.05.28 dienos „Polingė“ pasirašė sutartį su tarptautinę pirkimo,pardavimo bendruomenę „Lyoness“ ,nacionalinei ir tarptautinei prekybai ir tapo oficialus partneris.Lyoness šūkis „Pinigai grįžta kiekvieną kartą perkant“ Todėl dabar visiems mūsų klientams yra taikomos lanksčios nuolaidos prekėms ir paslaugoms.

Nuolatinę naudą gauna ne tik mūsų klientai — kiekvienu pirkiniu yra remiami Lyoness Child & Family Foundation, o ateityje ir Greenfinity Foundation projektai, įgyvendinami visame pasaulyje paramos, švietimo ir aplinkosaugos srityse.

Lyoness aktyviai veikia 28 Europos šalyse, JAV, Kanadoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Katare, Pietų Afrikoje ir Brazilijoje. Neseniai Lyoness sėkmingai pradėjo savo veiklą ir Azijos ir Ramiojo vandenyno regione (Honkonge, Makao, Australijoje ir Filipinuose). Šiuo metu Lyoness vienija 2,4 mln. Narių visame pasaulyje.