Galerija

Mototourism Rally 2017 statistika

Dalyviai

Pilnai užsiregistravo 149 komandos (717 dalyvių). Startavo: 142 komandos, laiku finišą pasiekė 128 komandos.

Atstumai

Keliaudamos po Lietuvą, visos komandos kartu nuvažiavo beveiki 50 tūkst km., o visi dalyviai – 240 tūkst. km. T.y. 5,5 karto apsupo žemę. Kas sakė, kad Lietuva maža?

Kultūros paveldo departamento nominacijos Komanda nr. 611, POLINGĖ, Šiauliai ,apdovanojimas už daugiausiai aplankytų kultūros paveldo objektų

 

Kupiškis (2015 09 06) auto kroso varžybos

 


 

 

Mototourism Rally 2015 (2015 08 22)

Statistika

● Užsiregistravo​: 93 komandos, 398 dalyvių

● Startavo​: 88 komandos

● Finišavo​: 86 komandos

● Diskvalifikuota​: 11 (10 už vėlavimą, 1 už privalomo punkto neaplankymą)

● Nubausta už vėlavimą​: 20 komandų

● Nubausta už vid. greičio viršijimą​: 4 komandos

● Didžiausias nuvažiuotas atstumas (negavus baudų)​: 583 km, komanda 8D

● Visų komandų įveiktas atstumas​: apie 35.000 km (beveik aplink pasaulį)

Mūsų komanda “Polingė” dalyvavo pirmą kartą ir užėmė 20 vietą

https://drive.google.com/file/d/0B2DN3qFSD4D4VjVLLWtQQWUzdnM/view

************************************************
Mototurizmo ralis – tai 5-us metus organizuojamas komandinis nuotykinis renginys po visą Lietuvą. Juo mėgaujasi intelektualūs motociklų vairuotojai ir vairuotojos – taip sako Lietuvos policija.

O ką gi veikia lyderiai Mototurizmo ralyje?

Bendra informacija

O ką gi veikia lyderiai Mototurizmo ralyje? Važiuoja motociklais po Lietuvą, aplanko ir pažįsta įdomias Lietuvos vietoves ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Užduotys yra susijusios su Lietuvos gamta, istorija, architektūra, etnografiniu paveldu ir leidžia žaidimo dalyviams, vietiniams ir šalies svečiams, geriau pažinti Lietuvą bei nuotaikingai praleisti laiką. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi.

  • Istorija: rengiamas nuo 2011 metų (5-us metus)
  • Renginio data: rugpjūčio 22-23d.
  • Renginio misija: Lietuvos vienybė
  • Renginio šūkis: PAŽINK LIETUVĄ SU AZARTU
  • Renginio tikslai: keliauti motociklais ir PAŽINTI LIETUVĄ, važiuoti saugiai ir atsakingai
  • Vieta: po visą Lietuvą, iškilmingas finišas Birštone

 

Aukštaitijos autokroso antrasis etapas

 

Aukštaitijos autokroso antrasis etapas Joniškyje Aukštaitijos autokroso pirmenybių antrasis etapas dalyvius subūrė 2015.04.30d. Joniškyje. Šiame mieste esančioje trasoje išbandyti savo jėgas ir kovoti dėl svarbių metinei įskaitai taškų atvyko 25 dalyviai. Nemažai lenktynininkų, rečiau matomų kituose etapuose, susirinko iš paties Joniškio. Ambicijų ir patirties akistata M-1600 klasėje užsiregistravo devyni dalyviai. Pirmame važiavime čia į priekį šovė Biržų garbę ginantis Erikas Narbutas. Vaikinas užtikrintai įveikė trasą, tačiau džiaugtis dar buvo per anksti. Antrame važiavime po šiokios tokios sumaišties antrame posūkyje į pirmą poziciją prasibrovė ilgametis autokroso ir bulių kautynių dalyvis Artūras Stanys. Solidžią patirtį tokiose varžybose turintis lenktynininkas net kelis ratus iki pat finišo sėkmingai dangstė trajektorijas iš paskos atakuojančiam ir savo jėgomis pasitikinčiam Erikui Narbutui. Tačiau šis vaikinas nuo Artūro Stanio neatsiliko net tuomet, kai beveik nukrito jo automobilio variklio gaubtas, besilaikantis ant vieno fiksatoriaus. Antrame važiavime kiek nepasisekė praėjusių metų M-1600 klasės nugalėtojui Egidijui Nevuliui. Po kontakto su varžovu jis prarado daug pozicijų ir į trejetuką prasibrauti nebesugebėjo. Finaliniame važiavime E.Nevuliui taip pat nesisekė ir šį kartą ant prizininkų pakylos panevėžietis neužlipo. Finale greičiausias buvo Erikas Narbutas, kuris į pirmą poziciją prasibrovė iš karto po lemiamo važiavimo starto ir ją išlaikė visus 10 ratų. Atitinkamai antroje ir trečioje vietoje finišavo Joniškio atstovai * Ramūnas Ragulis* UAB “Polingė” ir Andrius Gylys, kurie džiaugėsi taurėmis savo namų arenoje. http://www.15min.lt/gazas/galerija/aukstaitijos-autokroso-antrasis-etapas-joniskyje-65126#galerija/65126/1450247

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 UAB Polingės darbuotojų laisvalaikis