Naujienos

polinge

NaujienaDINITROL antikorozinės priemonės, metalų apsauga nuo korozijos

NaujienaDINITROL antikorozinės priemonės, metalų apsauga nuo korozijos

AUTOMOBILIŲ OZONAVIMAS (dezinfekcija, kvapų naikinimas ozono generatoriaus pagalba)

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad eksploatuojant automobilį susikaupia milijonai įvairių bakterijų, mikroorganizmų bei dulkių erkučių. Virusai ir atsiradę nemalonūs kvapai gali sukelti stiprias alergines reakcijas, odos susirgimus ir virusines infekcijas tokias kaip SARS-CoV-2, sukeliančio COVID-19.

Naudojant ozono generatorių salonų dezinfekavimui, nereikalingi jokie chemikalai. Ozonas pagaminamas iš deguonies, o jo skilimo produktai yra naudingi žmogui. Ši technologija nėra alergiška ir nesukelia jokių šalutinių poveikių.

Kodėl rinktis šią paslaugą?

 • Ozonavimas naudojamas dezinfekuoti transporto priemones (įskaitant oro kondicionierius)
 • Tai yra papildoma dezinfekcija, priemonių valymui ir dezinfekavimui nuo koronaviruso SARS-CoV-2, sukeliančio COVID-19
 • Tai sumažina kvapą, pakankama ozono koncentracija pašalina arba neutralizuoja, pvz., grybus, grybelius, kvapus, nemalonius kvapus, bakterijas, virusus, mikrobus, erkes ir kt.
 • Ozono generatoriaus naudojimas yra labai efektyvi alternatyva standartiniams dezinfekavimo ir kvapo šalinimo priemonėms
 • Bendras automobilio salono ozono dezinfekavimas trunka nuo 30–60 minučių
 • Oro kondicionavimo sistemose (ypač garintuve) su šaltnešiu R134a ir R1234yf susidaro bakterijos ir grybeliai, kurie, be kita ko, sukelia kvapus ir gali kelti pavojų transporto priemonėje esančių žmonių (ypač mažų vaikų, alergiškų žmonių ir kt.) sveikatai
 • Ozonas lengvai pasiekia sunkiai prieinamas vietas, kuriose kaupiasi purvas, pelėsis, grybelis provokuojantys ir sukeliantys nemalonius kvapus. Tuo pačiu nieko nereikia išmontuoti, išnešti iš automobilio.
 • Deguonies kiekis ore žymiai padidės.
 • Ozonavimo paslauga nepalieka jokių pėdsakų ant jautrių automobilio paviršių.
 • Atitinka ES standartus

Registruokis jau dabar – kokybiškas automobilio salono dezinfekavimas svarbus ne tik įvaizdžiui, bet ir sveikatai!

Virusų, bakterijų naikinimas,

Automobilio dezinfekcija, ozonavimas, kvapų šalinimas

Naujos orginalios W moto detalės europietiškiems ir Amerikos rinkos motociklams.

Užsakymai pagal motociklo VIN kodą. Užsakymo pristatymas 7/14 darbo dienų.

Dviračio priekaba vaikams BURLEY Honey Bee

 

JAV gamintojo Burley daugiafunkcinė dvivietė *3-in-1*: priekaba, vežimėlis ir bėgimo vežimėlis viename, atitinkanti aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus. Prireikus lengvai ir greitai virsta į klasikinį stumiamą vežimėlį, pritaikytą pasivaikščiojimams bei bėgimo vežimėlį, pritaikytą bėgimui.- greitas virsmas iš dviračio priekabos į klasikinio vežimėlio režimą ir bėgimui skirtą vežimėlį .

- aliuminio rėmo konstrukcija

- tvirtas vamzdelinės konstrukcijos metalinis dugnas

- galimos dvi sėdimos vietos su 5 fiksavimo taškų saugumo diržais

- universali, standi tvirtinamoji jungtis

- neleidžia apvirsti priekabai, nuvirtus dviračiui

- lengvai tvirtinasi prie visų dviračių

- greito sulankstymo sistema, lengvai nuimami ratai patogiam sandėliavimui

- reguliuojama stūmimo rankena

- reguliavimo sistema nereikalauja jokių papildomų įrankių

- parkavimo stabdys

- langai su patikima apsauga nuo ultravioletinių spindulių,uždanga nuo vabzdžių ir nuo lietaus

- pilnai dengianti priekabą uždanga nuo lietaus, skaidri ir lengvai valoma

- tvirtas priekabos audinys

- saugumo vėliavėlė

- ratai su atšvaitais geresniam matomumui tamsiu paros metu

- rekomenduojamas vaikams nuo 1-6 m. – maksimalus apkrovos svoris iki 40 kg.

*N U O M A* *10 EUR *para

Naujam sezonui-naujos montavimo balansavimo staklės

 

 

 

 

Įmonės naujienos pardavime

Naujiena-Trijų dviračių laikiklis MENABO WINNY PLUS

Italų gamybos dviračių laikiklis MENABO WINNY PLUS tai kompaktiškas,lengvas,greitai montuojamas be įrankių,idealiai tinka trijų dviračių gabenimui.Modernus dviračių tvirtinimas,keturi apsaugos užraktai dviračiams ir pačiam laikikliui.

 

Naujiena -„Nokian WR D4“ jau prekyboje

 

Nokian gamintojas siūlo naujieną WR D4 padangas. Tai yra pirmosios žieminės padangos, pagal Europos ženklinimo standartus gavusios A įvertinimą už važiavimą šlapia kelio danga.

WR D4 keičia  WR D3 , kurios pakeitė garsiąsias  WR G2. Žinant pirmtakių pripažinimą, naujosios  WR D4 padangos yra daug pažangesnės.

WR D4 yra strateginės „Nokian“ padangos. Tiesiogiai konkuruodamos su Michelin Alpin 5 ir Goodyear UltraGrip 9, jos priskiriamos itin konkurencingam segmentui, kur netrūksta konkurentų

Pirmasis privalumas, į kurį „Nokian“ nori atkreipti dėmesį, yra saugumas, kuriuo šios padangos pasižymi bet kokiomis aplinkybėmis. „Nokian“ skelbiamas eksploatacines savybes patvirtina Europos žymėjimas (kai kurių matmenų padangosWR D4 gavo A įvertinimą už važiavimą šlapia kelio danga).

WR D4 taip pat išsiskiria patobulintomis savybėmis važiuojant žiemos sąlygomis.

Buvo patobulintas protektorius, gumos mišinys bei padangų struktūra: pagerinti kryptinio profilio guminiai blokeliai, kurie tapo mažesni, patobulinti jų sujungimai ir tokiu būdu pagerintas standumas bei vandens, pažliugusio sniego ir purvo šalinimas…

Ypač buvo optimizuotas „Snow Performance Blocks“ blokelių našumas, užtikrinant geresnį sukibimą su sniegu:

Žieminių padangų mišinys yra labai svarbus. WR D4 su siliciu gamyboje naudojamas rapsų aliejaus ekstraktas. „Nokian“ siūlo stabilų eksploatacinių savybių lygį važiuojant bet kokia oro temperatūra ir išlaikant didelį padangų patvarumą.

Be to, padangų guma leidžia taupyti energiją ir pasižymi mažu triukšmo lygiu,važiuojant asfaltu triukšmo lygis yra labai geras.

WR D4 rekomenduojamos centrinės Europos šalims, kur žiemos sąlygos skiriasi nuo Šiaurės šalyse vyraujančių sąlygų.

Šios padangos parduodamas nuo 14 iki 20 colių dydžio ir yra skirtos miesto, kompaktiškų automobilių ir sedanų universaliam naudojimui. Kai kurie matmenys prieinami ir su „run flat“ sistema. Šias padangas  galima  įsigyti prekybos vietose jau dabar. Sportiniams ir galingiems automobiliams labiau rekomenduojamos WR A3 padangos.

 

 

Vokiška  alyva  ” KUTTENKEULER ”

 

Siūlome KUTTENKEULER tepalus, kurių gamintojai daug investuoja į kokybę, gal kiek mažiau į marketingo palaikymą. KUTTENKEULER kompanija yra įsitikinusi, kad pats produktas turi kalbėti už save, o ne garsiai skelbianti reklama: „Mes patys geriausi!“. Siūlome jums  įsitikinti vokiškos produkcijos nauda ir po keleto keitimų pajusite KUTTENKEULER tepalų privalumus:
 • suteikia maksimalią variklio apsaugą nuo pat jo užvedimo (variklis labiausiai dėvisi paleidimo metu, todėl labai svarbu užtikrinti tinkamą tepimą, kuris sumažina trintį);
 • neleidžia susidaryti nuosėdoms variklio viduje , o švaresnis variklis ilgiau ir patikimiau tarnaus;
 • tepalų eksploatacinės savybės išliks nepakitusios  visą keitimo laiką (sumažės tepalų „deginimas“, alyva netaps klampesnė ar takesnė, todėl visada užtikrins variklio tepimą);
 • kuro taupymas – variklis lengviau pasileis patirdamas mažesnę trintį, suvartodamas mažiau energijos, o tai reiškia ir mažesnės kuro sąnaudos.
Tai tik keletas esminių skirtumų tarp pigios alyvos, kurią pardavėjas ar serviso meistras Jums pasiūlys neatsižvelgdamas į galimas pasekmes, kurias automobilio savininkas pastebi tik vėliau, kai variklis jau negrįžtamai pažeistas dėl netinkamo tepimo.
Kviečiame ir Jus išbandyti  kokybiškus tepalus, o ne vien reklamomis brukamus tepalus. Be abejo, jeigu produktas yra reklamuojamas, tai nereiškia, kad jis bus nekokybiškas, tiesiog Jūs sumokate už reklamą…. Šiuo atveju KUTTENKEULER produkcija – tai optimalus kokybės ir kainos santykis.
Mes prekiaujame Kuttenkeuler alyvomis dvitakčiams ir keturtakčiams motociklams, vandens motociklams, motoroleriams, benzo pjūklams, sunkvežimiams, transmisinės ir automatinių pavarų dėžės alyvos, hidraulinės pakabos alyvos.

 

 

 

2014.09.15 Polingė tapo Vianor atstovais.

 

Vianor yra didžiausias parduotuvių, prekiaujančių padangomis, tinklas Skandinavijos,Baltijos bei Rusijos šalyse. Šio tinklo parduotuvių galima rasti Skandinavijos, Baltijos ir centrinės Europos šalyse, taip pat Rusijoje, buvusiose sovietinėse valstybėse ir šiaurės Amerikoje. Vianor parduotuvių tinklą valdo Suomijoje įsikūrusi kompanija Nokian Tyres.Jūs visada rasite aukščiausios kokybės Nokian Tyres kompanijos padangų keleiviniams automobiliams kiekvienoje Vianor parduotuvėje.
„Vianor“ prekės ženklas yra siejamas su puikių parduotuvių tinklu. Mes siūlome
profesionalią pagalbą savo klientams. Mūsų darbuotojai puikiai išmano savo darbą ir visada pasiruošę suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.
Vianor tinklo vardas kildinamas iš lotynų kalbos ir reiškia „šiaurės kelias”. Taip
pabrėžiama prekės ženklo skandinaviška kilmė, kuri visada siejama su aukšta kokybe, saugumu ir profesionalumu.

 

 

 

Nauja ratų geometrijos reguliavimo įranga CEMB  jau  mūsų  įmonėje !

 

CEMB - tai ratų geometrijos ir balansavimo staklių pradininkas pasaulyje ir tikras profesionalas šioje srityje. Ši įmonė yra puikiai išvysčiusi ratų balansavimo ir ratų geometrijos suvedimo technologijas.Visos staklės bei jų dalys yra gaminamos Italijoje siekiant užtikrinti kokybę ir patikimumą.
Ratų suvedimo-išvirtimo stendas CEMB DWA 1000 Light ,tai naujos 8-CCD sensorių matavimo galvutės. Naujos ličio baterijos ilgesniam tarnavimui ir naudojimui. Inovatyvus BT2 bevielio ryšio Bluetooth technologija. Galimos Linux ir Windows versijos. Didelė automobilių duomenų bazė, nemažiau kaip 40 000 automobilių. Atliekant testą, vienu metu ekrane matomi visi kontroliuojami dydžiai, su gamykliniais parametrais.