Auto kabliai

lius įmonė „Auto-Hak“ gamina nuo 1976 metų. 2000 metais įmonei suteiktas ISO 9001:2000 sertifikatas. Dabar įmonė „Auto-Hak“ jau gamina virš 700 modelių automobilinių kablių, kiekvienais metais atnaujindama gaminių asortimentą atsižvelgiant į rinkos naujoves.

Lenkų kompanijos „Auto-Hak“ pagrindinė veiklos sritis – lengvųjų automobilių ir mikroautobusų kablių projektavimas ir gamyba. Per savo veiklos laikotarpį ši kompanija įsitvirtino ne tik Lenkijos rinkoje,bet nuolat aktyviai plečiasi.Gaminiai eksportuojami į daugelį Europos šalių, kur turi didelę paklausą dėl gero kokybės ir kainos santykio.

„Auto-Hak“ produkcija pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu.Šiuo metu gaminami kabliai turi E20 ar e20 sertifikatus

Yra gaminami trijų tipų kabliai:

A tipas kai kablio antgalis tvirtinamas varžtais (norint jį nuimti reikia atsukti 2 varžtus).

•B tipas ,kai kablio antgalį galima nuimti rankenėlės pasukimu (antgalio tvirtinimo konstrukcija lieka ant kablio ir matoma).

•C tipas „Automatik -system“ tipo kabliai (antgalio tvirtinimo konstrukcija lieka nematoma).

Savo klientams mes siūlome visą „Auto-Hak“ kablių asortimentą pačiomis patraukliausiomis kainomis.Turime didelę patirti montuojant automobilių kablius, galime padėti parinkti Jūsų automobiliui atitinkantį produktą bei suteikti profesionalią konsultaciją.

Automobilio kablys XXI amžiuje- tai ne tik priemonė, skirta gabenti krovinius. Kablius montuojasi aktyvaus poilsio mėgėjai, norintys patikimai ir saugiai pervežti savo dviračius, vandens arba keturračius motociklus į poilsio vietą; taip pat ir profesionalai, gabendami darbui būtinas priemones.

Kablys (farkopas, grąžulas) automobiliui yra būtinas kiekvieno automobilio aksesuaras !

Auto kabliai visų modelių automobiliams. Visų markių automobilių KABLIŲ pardavimas ir montavimas.